Najnowsze komentarze


O mnie


Kategorie Bloga


Moje linki
 


Ulubione blogi
 


Archiwum Bloga

Noclegi w Polsce

Baza Noclegowa

2012-11-08 23:01
 Oceń wpis
   

Jeśli zamierzasz zatrzymać się w Bydgoszczy na dłużej, skorzystaj z oferty hotelu Ikar. Wygodne i przytulne miejsca do spania - z łazienką, lodówką, TV satelitarną, Internetem i telefonem - gwarantują pełny wypoczynek. W ofercie znajdują się pokoje jedno- lub dwuosobowe, apartamenty, pokoje dla niepełnosprawnych, pokoje małżeńskie. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość skorzystania - w wolnym czasie - ze stołu bilardowego oraz stołu do ping-ponga.  Hotel Ikar zaprasza, oferując pokoje już od 150 zł.

Dane adresowe

Hotel Ikar
ul. Szubińska 32
85-312 Bydgoszcz
Strona WWW: http://www.hotel-ikar.pl/

Hotel Ikar

Tagi: hotele, bydgoszcz
kategoria: Ogólne


2012-10-18 13:25
 Oceń wpis
   

Bobrowa Dolina jest idealnym miejscem na weekend, czy też wakacje poza miastem. Obiekt znajduje się na Podlasiu, w zniewalającej pięknem Puszczy Knyszyńskiej. To miejsce sprzyjające wygodnemu odpoczynkowi na łonie natury, podczas pieszych wycieczek, czy też jazdy konnej po okolicy, a także do wielu aktywności sportowych. Miłośnicy jazdy na rowerze mogą wypożyczyć sprzęt i skorzystać z wielu specjalnie przygotowanych tras po najciekawszych miejscach w okolicy. Pokoje hotelowe gwarantują wysoki standard także do pracy (Internet WiFi, cyfrowa TV, telefon z połączeniami na zewnątrz). Goście wypocząć mogą w saunie, bądź też korzystając ze specjalnie przygotowanego saloniku gier. Restauracja zaś, gwarantuje potrawy, które trafią w gusta największych smakoszy.

Bobrowa Dolina

Dane adresowe
 

Bobrowa Dolina
Ośrodek Konferencyjno Wypoczynkowy wieś Bobrowa 25
16-060 Zabłudów
Strona WWW: http://www.bobrowadolina.pl/


 

Tagi: hotele, noclegi, Baza Noclegowa, Zabłudów, Bobrowa
kategoria: Ogólne


2012-10-18 13:21
 Oceń wpis
   

Hotel SAK przyjmuje Gości przyjeżdżających do Olsztyna już od ponad 18 lat. Goście chwalą olsztyński obiekt przede wszystkim za przyjazną atmosferę, która sprzyja relaksowi i wypoczynkowi w sercu Warmii i Mazur. Hotel gwarantuje wszystkim gościom komfortowe zakwaterowanie w dobrej jakości pokojach z łazienkami i rozrywkami w postaci telewizji oraz Internetu (WiFi). Spodziewać się możemy również świetnego jedzenia, zapewnianego przez hotelową restaurację. Miejsce to jest wyjątkową częścią Hotelu SAK, ponieważ dodatkowo znajdziemy tu galerię rzeźb, które można podziwiać w trakcie spożywania posiłków. Hotel wyróżnia także doskonała lokalizacja - od wschodniej strony Olsztyna. Jest oddalony o 5 minut drogi od centrum miasta.

Hotel Sak

Dane adresowe
 

Noclegi Restauracja SAK
10-687 Olsztyn, Bartąg
ul.  Nad Łyną 6

Strona WWW: http://hotelsak.pl/


 

Tagi: hotele, Olsztyn, noclegi, Baza Noclegowa, Bartąg
kategoria: Ogólne